تبلیغات
سرزمین انیمیشن - دانلود bungou stray dogs dead apple movie
سرزمین انیمیشن

ما نیز می توانیم زندگانی خود را به شكل یكی از این افسانه ها در آوریم، به شرط اینكه شهامت داشته باشیم

دانلود bungou stray dogs dead apple movie

جمعه 24 فروردین 1397

نوع مطلب :انیمه، سرگرمی، 

سلام دوستان خوبید؟

اینم لینک دانلود فیلم سگ های ولگرد بانگو فقط دقت کنید که فعلا فقط فایل torrent فیلم موجود هست که از این لینک میتونید بگیرید


اگر با تورنت آشنایی ندارید به ادامه مطلب مراجعه کنید متوجه میشین^^


باسمه تعالی 

تورنت چیست و چرا این همه طرفدار دارد؟


احتمالا تا به حال برایتان این اتفاق افتاده که در اینترنت دنبال یک فایل گشته اید اما نتوانسته اید آن را پیدا کنید! خوب در این مواقع همه به سراغ تورنت می روند. چرا که معمولا هر فایلی را (حتی فایل هایی که برای دانلود یافت نمی شوند) می توانید به صورت تورنت دانلود کنید! در این مطلب می بینیم که در واقع تورنت چیست و چه مزایایی نسبت به دانلود معمولی دارد و در مطالب بعدی به توضیح در مورد دانلود فایل های تورنت می پردازیم.

در دانلود های معمولی که از سایت ها انجام می شود، شما فایل ها را از سرور (کامپیوتر) سایت ها دانلود می کنید. برای مثال اگر فایلی در سرور قرار گیرد و شما آن را دانلود کنید، دقیقا مثل این می ماند که شما در حال کپی کردن فایل ها از داخل کامپیوتر سرور به کامپیوتر خود باشید. اما در دانلود تورنت، اصلا هیچ سایتی در کار نیست! تورنت مثل این است که من یک سی دی به شما بدهم و شما آن را روی کامپیوتر خود کپی کنید!! بله به همین راحتی. حالا فرض کنید که به جای یک نفر، چند نفر به شما سی دی بدهند! یعنی مثلا من و تمام کاربران چند سی دی حاوی چهار مطلب از مطالب سایت را به شما می دهیم (مثلا در هر سی دی یک مطلب وجود دارد) و حالا شما آن سی دی ها را (همه با هم) داخل کامپیوتر خود قرار می دهد و شروع به کپی کردن همه ی آن ها با هم می کنید. این یعنی تورنت!

در مثالی دیگر تورنت را می توان به گروهی از افراد تشبیه کرد که دور یک میز نشسته اند. هر کدام از این افراد سعی دارند که کپی کاملی از یک کتاب را دریافت کنند. نفر اول اعلام می کند که صفحات ۱ تا ۱۰ ، ۳۰ تا ۴۵ و ۶۰ تا ۷۰ را دارد و نفرات سوم و چهارم و پنجم هر کدام قسمت هایی از این صفحات را ندارند. بنابراین هر یک برای گرفتن صفحات خود را با نفر اول هماهنگ می کنند. نفر دوم اعلام می کند که صفحات ۱۱ تا ۲۲ ، ۳۱ تا ۵۵ و ۷۵ تا ۸۰ را دارد. نفر اول و چهارم و پنجم به نفر دوم می گویند که بعضی از صفحات او را می خواهند و او هم یک کپی به آن ها می دهد. این روند ادامه می یابد تا وقتی همه افراد کپی تمام کتاب را به دست آورند. همچنین در این میز شخص دیگری وجود دارد که کپی کل کتاب را دارد. بنابراین احتیاج ندارید که برایش کپی صفحه ای ارسال کنید. او صفحاتی را که هیجکس ندارد بین افراد پخش می کند. در ابتدا هنگامی که افراد دور میز می نشینند ، باید از او بخواهید که اولین سری کپی صفحات خود را بدهد. بدین ترتیب این فرد می تواند کتابی را که دارد در اختیار افراد زیادی قرار دهید بدون اینکه مجبور باشد کل کپی را به تمام افراد بدهد. او می تواند در عئض قسمت های مختلفی از کتاب را به افراد متفاوت بدهد و آن ها قادر خواهند بود که این قسمت ها را در بین خود پخش کنند. بدین ترتیب این فرد کل کتاب را در اختیار دارد.


تورنت (یا همان بیت تورنت) یک پروتکل است که به شما اجازه می دهد فایل های حجیم را در اینترنت منتقل کنید! به این صورت که برای مثال من یک فایل را در کامپیوتر خودم دارم و آن را به صورت تورنت به اشتراک می گذارم؛ حال شما می توانید آن را به راحتی از کامپیوتر من دریافت کنید! شاید عجیب به نظر برسد و فکر کنید که متوجه قضیه نشده اید اما در واقع تورنت همین است. به من و دیگر کاربرانی که فایل هایمان را به صورت تورنت به اشتراک می گذاریم، seeder و به شما که آن ها را دریافت می کنید، leecher می گویند. و به هر دو peer (کاربر، فرد) می گویند. در واقع تورنت یک ارتباط peer به peer (کاربر به کاربر) یا به صورت مخفف P2P است.

برای دانلود کردن فایل های تورنت شما نیاز دارید تا یک کلاینت تورنت (نرم افزار دانلود تورنت) نصب کنید. برای مثال نرم افزار µTorrent یکی از مشهورترین نرم افزارهای دانلود تورنت است که از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. کار با این نرم افزار نیز بسیار راحت است! دقیقا مانند دانلودهای معمولی که شما مثلا با IDM یا هر دانلود منیجر دیگری انجام می دهید. بعد از نصب کردن نرم افزار µTorrent شما باید لینک دانلود فایل تورنت مورد نظرتان را پیدا کنید. دقیقا مثل دانلود های معمولی! پس شما لینک دانلود تورنت را به نرم افزار دانلود تورنت خود می دهید و بعد آن نرم افزار شروع به دانلود می کند. یک سری فایل ها هستند که فرمت torrent. دارند. این فایل ها دقیقا مانند لینک دانلود تورنت عمل می کنند؛ یعنی شما آن ها را به نرم افزار دانلود تورنت می دهید و بعد آن نرم افزار شروع به دانلود می کند. این فایل ها حجم بسیار کمی دارند.

معرفی بهترین سایت های دانلود تورنت + موتور جستجوی تورنت


نکته ی مهم برای دانلود تورنت این است که به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین کپی رایت در دانلود تورنت، پیدا کردن سایت های دانلود تورنت خوب و مناسب سخت است! در نتیجه پیدا کردن فایل های تورنت هم سخت می شود. اما در اینجا من می خواهم بهترین سایت های دانلود تورنت را به شما معرفی کنم و بعد هم با یک موتور جستجوی قوی برای دانلود تورنت آشنا می شویم.
thepiratebay.sx
kickass.to
vertor.com
isohunt.com
torlock.com
h33t.com
mininova.org
fenopy.com
fenopy.se
eztv.it

برای جستجوی فایل های تورنت باید چکار کنیم؟ چگونه باید در فایل های تورنت جستجو کنیم؟


استفاده از موتور جستجوی گوگل گاهی اوقات کمک می کند اما از آن جایی که گوگل در سایت های دیگر هم جستجو می کند و اینکه ممکن است بعضی سایت های تورنت در لیست سیاه گوگل قرار گرفته باشند،زیاد موتور جستجوی مناسبی به نظر نمی رسد. پس برای جستجوی تورنت از چه سایتی باید استفاده کنیم؟ از TurboGalaxy ! یک سایت قوی و سریع که در بیشتر سایت های تورنت جستجو می کند.

بعد از اینکار کادر جستجوی آن مشاهده می شود و باید فایل مورد نظرتان را در آن جستجو کنید.

آموزش نکاتی برای دانلود فایل های تورنت (افزایش امنیت و سرعت)


تا به این جا گفتیم تورنت چیست و چگونه فایل های تورنت را جستجو کنیم؟ اما در اینجا می خواهیم ببینیم که وقتی یک فایل تورنت را پیدا کردیم، چگونه باید آن را دانلود کنیم. معروف ترین نرم افزار برای دانلود فایل های تورنت µTorrent است در نتیجه ما نیز از همین نرم افزار در این مطلب استفاده می کنیم. در اینجا به توضیح نکات امنیتی برای دانلود تورنت می پردازم و همچنین توضیح می دهم که چگونه دانلود تورنت پر سرعت داشته باشیم.

برای شروع نرم افزار µTorrent را برای ویندوز، اندروید، مک و یا لینوکس از سایت سازنده به صورت رایگان دانلود کنید. پس به این لینک بروید و گزینه ی Download now را در مقابل µTorrent Stable انتخاب کنید. سپس در صفحه ی باز شده کمی صبر کنید تا دانلود شروع شود. این نرم افزار بسیار کم حجم است (یک مگابایت!)

نصب کردن این نرم افزار کار ساده ایست اما در مراحل نصب، تعداد زیادی نرم افزار تبلیغاتی وجود دارد که نرم افزار µTorrent از شما می خواهد که آن ها را نصب کنید اما شما باید همه ی آن ها را غیرفعال کنید تا نصب نشوند.
چگونه فایل های تورنت را دانلود کنیم
چگونه فایل های تورنت را دانلود کنیم
چگونه فایل های تورنت را دانلود کنیم
رای فارسی کردن این نرم افزار دو راه وجود دارد! یا همان موقع نصب کردن نرم افزار زبان فارسی را انتخاب کنید تا زبان فارسی دانلود و نصب شود و یا اینکه در همان لینک بالا گزینه ی Download languages را انتخاب کنید. حالا یک فایل با نام µTorrent.lng دانلود می شود. شما باید بعد از نصب نرم افزار، این فایل را در مسیر زیر کپی کنید:

%AppData%uTorrent

حالا نرم افزار نصب و فارسی شده است!

بعد از انجام اینکار باید به لینک تورنت که در مطلب قبل پیدا کردید بروید. همان طور که گفتم در سایت های تورنت تبلیغات زیادی وجود دارد که شما باید حواستان را جمع کنید که روی آن ها کلیک نکنید و فقط گزینه هایی مثل Download torrent یا get this torrent یا get magnet link یا magnet link را انتخاب کنید. در واقع گزینه های بزرگی که روی آن ها نوشته شده Download یا download free یا direct download یا download private و یا download anonymously همه کاملا تبلیغاتی هستند و نباید روی آن ها کلیک کنید. برای مثال من عکسی از سایت دانلود تورنت تهیه کرده ام. قسمت هایی که قرمز هستند لینک دانلود تورنت مورد نظر ما نیستند بلکه فقط گزینه ای که سبز است مربوط به دانلود تورنت (همانی که ما می خواهیم) هستند.

روش تبدیل تورنت به لینک مستقیم


استفاده از idm برای دانلود بین کاربران اینترنت بسیار مرسوم است. و اکثر کاربران ترجیح میدهند دانلود های خود را با نرم افزار idm یا دانلود منیجر انجام دهند. اما بطور معمول نمیتوان فایل های تورنت را بصورت مستقیم از طریق دانلود منیجر دانلود کرد. چونکه پروتکل تورنت بنحوی ساخته شده است که میبایست کاربران دانلود کننده فایل ها همزمان به دیگر کاربران تورنت نیز سرویس دهند.
در اینجا قصد داریم نحوه دانلود تورنت با idm و دیگر نرم افزارهای دانلود منیجر را توضیح دهیم. برای اینکه بتوان از دانلود منیجر استفاده کرد میبایست اول فایل تورنت را به لینک مستقیم تبدیل کرد. تبدیل کردن تورنت به لینک مستقیم مزایای متعددی دارد از جمله اینکه :
از پهنای باند اینترنت برای آپلود به دیگر کاربران تورنت استفاده نمیشود و همین موضوع در صرفه جویی هزینه های اینترنت شما بسیار موثر است.
دانلود فایل زمانی شروع میشود که فایل تورنت کامل بصورت لینک مستقیم تبدیل شده باشد چونکه بسیار پیش می آید که فایل های تورنت بصورت کامل دانلود نمیشود و درعمل فایل ناقص دانلود می شود و بلااستفاده خواهد بود.
برای مستقیم کردن تورنت و دانلود آن با دانلود منیجر میتوان از سایت های مستقیم کننده تورنت مثل bitso یا zbigz استفاده کرد. سرور ها فایل تورنت را در دیتاسنترهای خارجی با پروتکل تورنت در فضایی که به شما اختصاص داده شده است دانلود میکنند و لینک آنرا برای دانلود با دانلود منیجر در اختیار شما قرار خواهد داد.
در این زمان کافیست لینک مستقیم را درون idm یا دانلود منیجر خود درج کنید و دانلود فایل را بر روی سیستم خود شروع نمایید.
بنابر این دیگر احتیاجی به نصب برنامه های دانلود تورنت روی سیستم خود نخواهید داشت و دیگر لازم نیست سیستم خود را شبانه روز برای کامل شدن تورنت روشن نگه دارید.

عناوین جستجو شده مرتبط:
چگونه با تورنت دانلود کنیم ، تورنت چیست ، دانلود با تورنت , what is torrent , how to download torrent files , get torrent files , how torrent works ، چگونه می توانیم فایلهای تورنت را دانلود کنیم ، راه ساده دانلود فایل تورنت ، فایل تورنت چیست ، what is torrent files , how to use torrent file
برگرفته از : فنجون ، چگونه


snowflake
شنبه 24 شهریور 1397 12:36 ق.ظ
وای عالی بود خیلی دنبال دد اپل بودم!
پاسخ Ame team A : خواهش میکنم امروز تماشای آنلاینش هم گذاشته میشه
پوریا
پنجشنبه 30 فروردین 1397 03:12 ب.ظ
هر وقت خواستی بیا خربزه بخون.
پاسخ Ame team A : میام میخونم نظر ندادم اما خوندم.
پوریا
پنجشنبه 30 فروردین 1397 03:12 ب.ظ
ژانرش چیه؟
پاسخ Ame team A : اکشن
مریم
سه شنبه 28 فروردین 1397 10:19 ق.ظ
سلام سلام
قسمت دوم گورستان اومد خوشحالم میکنی بیای بخونی و نظز بدی
ممنونم
پاسخ Ame team A : سلام چشم
میهن پاپ آپ
جمعه 24 فروردین 1397 10:11 ب.ظ

از بازدید وبلاگتون کسب درآمد کنید

هدیه عضویت 10000 ریال !!!

میهن پاپ آپ

www.mihanpopup.com
پاسخ Ame team A : ممنون ولی علاقه ای ندارم
Rika
جمعه 24 فروردین 1397 06:25 ب.ظ
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
سگ های ولگرد بانگو قشنگه؟منم برم ببینم
پاسخ Ame team A : سلااااااااام^^
آری فصل دو رو مخصوصا خیلی دوست میدارم کارآگاهی میباشد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
  کدوم پسر لبه تاریکی رو دوست داشتین؟(امکان انتخاب چند گزینه هست)
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها
اَبر برچسبها

دریافت کد پیغام خوش آمدگویی Anime
Anime
Anime
.post .text img { max-width: 450px;max-height: 600px }
I'm Aeris Gainsborough!Job: Flower Seller
Age: 22
Weapon: Rod
Birthplace: Midgar
Description: Young, beautiful, and somewhat mysterious, Aeris meets Cloud while selling flowers on the streets of Midgar. She decides to join him soon after. Her unusual abilities enable her to use magic, but she seems more interested in the deepening love triangle between herself, Cloud and Tifa.

Which Final Fantasy 7 character are you?

Take Other Caffeine Nebula Quizzes

I am Aeris Gainsborough. Find out which Final Fantasy VII character YOU are by clicking on the picture!
Quiz by d`Jeu
Up Page
Anime land
Image by Cool Text: Free Logos and Buttons - Create An Image Just Like This ............................................

*~☻☺اوینـ شکلکـ☺☻~*


دانلود آهنگ
.