تبلیغات
سرزمین انیمیشن - فاینال فانتزی وmbti

تیپ istj:

تیپ ISTJ به شدت با ثبات، مسئول و قابل اتکا است. و به واقعیت‌ها و حقایق بهاء زیاد می‌دهد. این تیپ کم‌حرف بوده و بیشتر در خودش است. وقت‌شناس، دقیق و منظم است. می‌تواند به خوبی تمرکز کند و پرت کردن حواس این تیپ دشوار است.

شخصیت های فاینال فانتزی بر اساس این تیپ:


لایتنینگ


راوس

رد ناناکی


این تیپ شخصیتی 8.5% اجتماع را تشکیل میدهند.


تیپ estp:

تیپ ESTP شخصی مطمئن و جالب است. دوست دارد با کسانی باشد که علایق و ماجراهای لذت‌بخش خود را با او در میان بگذارند. رفتاری جذاب و همه‌گیر دارد اما در ضمن می‌تواند صریح، مستقیم و قاطع باشد. انرژی بیش از اندازه دارد. پیوسته در تب و تاب و تلاش است. این تیپ در محل کار مبتکر، پرمایه و عمل‌گراست. دوست دارد با حقایق روبه‌رو شود و به شدت نتیجه‌گراست. او در برخورد با مسائل از منطق استفاده می‌نماید و زیر فشار بسیار خونسرد عمل می‌کند. او از مشاغل پرانرژی و پر استرس لذت می‌برد و می‌تواند چند پروژه را با هم انجام دهد.


شخصیت های فاینال فانتزی بر اساس این تیپ شخصیتی:


سید


این تیپ 10% اجتماع را تشکیل میدهند.


تیپ esfp:

تیپ ESFP دوستانه، با نمک، جذاب و اهل صحبت است و به روابط خود بها و اهمیت می‌دهد. دست و دلباز است بدون اینکه انتظار متقابل داشته باشد. با نشاط است و از هر کاری که می‌کند و از هرچه می بیند لذت می‌برد. این تیپ در محل کار به فضاهای مهیج علاقه داشته و دوست دارد با افرادی دوستانه و پرانرژی کار کند. او می‌تواند روابط حسنه‌ای با مردم برقرار نماید. او در بسیاری از مواقع تا آخرین لحظه صبر می‌کند تا کاری را به انجام برساند.

شخصیت های فاینال فانتزی بر اساس این تیپ:


اسنو


پرومپتواین تیپ شخصیتی 11% اجتماع را تشکیل میدهد.


تیپ esfj:


تیپESFJ شخصی خون گرم، معاشرتی و دوستانه است. به شدت اجتماعی بوده و وقتی از دیگران فاصله می‌گیرد بی‌قرار می‌شود. دوست دارد که مورد نیاز باشد و از کارش تشکر و قدردانی شود. او به نیازهای دیگران بیش از نیازهای خود بها می دهد. این تیپ به معیارهای اجتماعی توجه دارد و نگران جایگاه خود در جامعه است. تیپESFJ برای خود و دیگران بایدها و نبایدهای فراوانی دارد. او در محل کار آگاه و هوشیار است، سازمان یافته عمل می‌کند و کارش را انجام می‌دهد. او دوست دارد کارش برنامه‌ریزی شده و به حالت روزمره درآید و به جزئیات اهمیت می‌دهد و دقت می‌کند کارها با دقت کافی انجام گیرند. این تیپ همچنین اهل تعاون است و دوست دارد به دیگران کمک کند. او خواهان مشاغل مدیریتی نیست اما وقتی این مسئولیت به او داده شود اهتمام فراوان به خرج می‌دهد.


شخصیت های فاینال فانتزی بر اساس این تیپ:


بارت


اریس(فاینال فانتزی 15)


این تیپ شخصیتی 12% درصد اجتماع را تشکیل میدهد.


تیپ estj:

تیپ ESTJ از اینکه مسئولیتی داشته باشد و همه چیز را در کنترل خود داشته باشد لذت می‌برد. او دوست دارد که مسئول باشد و در گرفتن تصمیمات عینی خوب عمل می‌کند. این تیپ می‌داند که چگونه کارها را انجام دهد. او درباره هر موضوعی عقیده‌ای دارد و همیشه از کلمات مناسب استفاده می‌کند. او در محل کار خود، در سازمان دادن به روش‌ها، سیاست‌ها و فعالیت‌ها عالی عمل می‌کند. او از زمان و منابع به شکل مؤثر استفاده می‌کند تا نتایج ملموس و فوری بگیرد. تیپ ESTJ دوست دارد حساب  شده ریسک کند و به محیط‌های با ثبات و قابل پیش بینی علاقه دارد.


شخصیت های فاینال فانتزی بر اساس این تیپ شخصیتی:


یوفیگلادیوس


این تیپ 13% اجتماع را تشکیل میدهد.


خب بعضی از کارکترا چند تا تیپ شخصیتی براشون اورده بودن،من اونی رو که بیشتر بهشون میخورد گذاشتمSmile-اگه دوست دارین تیپ شخصیتی رو بدونبن واینجا نیست بهم بگین یا اگه تیپ شخصیتی خودتون توی بالاییا نیست و میخواین بدونین کی به تیپ شخصیتیتون مبخوره بازم بهم بگینSmiletwisted evil


  • paper | قالب وبلاگ | دنیای اس ام اس